Jdi na obsah Jdi na menu
 


V sobotu kolem poledne jsme z Pardubic vyrazili do Chrudimi ( předtím jsem si ještě stihl zaskákat v Sezemicích). Ve vlaku panička s kamarádkou naplánovali trasu, něco kapku pohodovějšího, že prý se panička nenechá týden před Kruškama zničit.

Oklikou přes pár zřícenin ( kdybych jen věděl jak se jmenovali..:-) jsme došli až k Tyrolskému srubu. Tam mě čekalo překvapení v podobě 5-měsíčního novofundlanďáka Rona, který byl už skoro stejně velký jako já!! No, ze začátku jsem se na něj moc netvářil, ale pak jsme se docela skamarádili. 

Večer byl táborák-no něco úžasnýho...opékaly se buřty, a samozřejmě ty malé dětičky nesní celý buřt...a co s nakousaným buřtem? No hádejte...:-)), stačí hodit smutný oči..

Asi kolem 1 hodiny ráno jsme šli spát-a světe div se, mohl jsem dokonce spát s paničkou v posteli...ráno jsme Tyrolský srub opustili a vydali se přes Kočičí hrádek ( heč Gwen, viděli jsme Kočičí hrádek :-))) do Slatiňan. Cestou zpátky sice dost pršelo, ale nemůžu si stěžovat...tolik pozornosti jsem už dlouho neměl, ty malé dětičky jsou úplně úžasné...Tjabíčku sem, Tjabíčku tam :-)).

Doufám že za chvilku přidá panička pár fotek...