Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hned po škole na nádraží v Přelouči jsme měli sraz s Ájou a jejím špringrem Aretkou ( areta.wz.cz ). Vzhledem k tomu, že to je fenka, byla mi móóóc sympatická :-).  Vyrážíme podél Labe ( kde se s Aretkou vykoupeme a panička tam stihne zapomenout vodítko-prej se pro něj vrátíme cestou zpátky-pozdě, vodítko tam už nebylo :-)).  Je dost vedro, tak jen co nejdříve zapadneme do lesa na krásnou dlouhou procházku...cestou se ještě shladíme ve Staráku a v Nadymači..

Panička je ráda, že si zase může pokecat s někým ´normálním´-začínala už mít pomalu absťák na trekaře...krom jiného nakonec Ája vymění Aretku za brašničky ( Aretka si půjčí brašničky na Cakov a panička si půjčí Aretku na Fryšták :-))). Samozřejmě že Fryšták půjdu taky-panička totiž půjde se dvěmi psy :-). Už se tešim až ji tam někde pozabíjíme...

Procházka probíhala ( překvapivě ) celkem v klidu, Aretka začala vyštěkávat zajíce ( tak a teď máš po výmluvách a hurá na zkoušky ať může být uchovněná ), až na cestu zpátky zvolila panička takovou zajímavou cestu...která tak trochu stihla zarůst :-), takže následovalo brodění trávou podél celého pole a ještě u ní byli včelí úly. Těm včelám se to naše motání kolem moc nelíbilo, tak se pro jistotu jedna zakousla paničce do ruky - nejspíš má panička nějakou alergii, protože druhý den byla ruka jednou taková :-).

Doma půjčujeme Aretce brašničky, jdem na nádraží ( bez nás by Ája asi neodjela - když se šla ujistit v kolik ji vlak jede, vrátila se celá vyděšená, že tam nic takového není :-) - bodejť by ne, koukala se na příjezdy, místo odjezdů...). Domů se vracíme s kamarádem-a všechno je zpátky v normálu-začne se zajímat proč má panička bederák, a když uslyší o dogtrekkingu, tváří se jak spadlý z nebe...a je po ´normálních´ lidech...už aby byl Cakov...:-)