Jdi na obsah Jdi na menu
 


Samozřejmě jako vždy jsme z bytu vyrazili na poslední chvíli, takže jsme si dali takovýn menší canicross už cestou k Labi...ale stihli jsme to, přesně za 2 minuty 5 jsme tam byli :-). Na místě už na nás čekala čechohoračka Axa s paničkou. Jakmile jsem zjistil že to je fenka, tak jsem se chtěl kamarádit...nejdřív se mě ale Axa bála, tak na mě vrčela.

Využil jsem poslední možnosti a vlez jsem do Labe se vykoupat, a už jsme běželi. Po Krušnohorském dogtrekkingu byla panička líná a běhat jsme nebyli, tak jsem měl ohromnou radost a krásně jsem táhl.

Jenže pak paničky přišly na dost zajímavou věc - že při běhu se nedá dost dobře mluvit.  Takže původně myšlený canicross se kapku zvrtl v procházku. No ale Axa se mě přestala bát a celou cestu jsme šli krásně vedle sebe. Chvílem jsme se i proběhli a zbytek času využívala panička především k tomu, aby dostala Axi paničku na dogtrekking...musím říct že se jí to docela dařilo :-).

Byli jsme se prjít-proběhnout u Nadymače a zpátky, cestou jsem se vykoupal v Opaťáku ( a panička skoro se mnou, heč :-)) a jelikož bylo po bouřce, tak bylo krásně chladno.  Domů jsme přišli přes osmou, a já si tu večerní procházku krásně užil.