Jdi na obsah Jdi na menu
 


30.12.2008

Včera jsme vyrazili s Lenkou a Azorkem na výlet. Já vycházela od nás z Lipoltic, Lenka z Heřmaňáku a po 6 km jsme se potkali ve Svojšicích. Celkem 30 km okruh nás zavedl zpátky do Heřmaňáku, ale tentokrát to byla docela honička, protože Lenka musela stihnout autobus :-).

Taky jsem konečně vložila na stránky NÁVŠTĚVNÍ KNIHU, tak pište...

28.12.2008

27. prosince jsme opět vyrazili s Bárou a Bafinkou na výlet. Tentokrát jsme šli z Brandýsa nad Orlicí přes Ústí zpět do Brandýsa, necelých 30 km - a opět nám to zabralo celý den :-). Více tady...

Obrazek

foto: Bára Ulrychová

Dneska jsme vyrazili na trénink ploch (které se místy podobaly sutinám) do Prachovských skal. Tjabák mi dělá radost, při prvním hledání si našel 4 osoby, ačkoliv plánovaně schovaný měl jen 2 :-).  Po práci přichází zábava (která sice není tak zábavná jako práce...) a tak jsme si na konci udělali ještě pěknou procházku po skalách (po zelený značce :-P). Aby toho nebylo málo, tak jsme před odjezdem ještě vyndali kužely a pokoušeli se o ´ovladatelnost na dálku´.  Více tady...

26.12.2008

Asi to vypadá jako že nic neděláme, ale to vůbec není pravda :-). Víkendů využíváme hlavně k tréninku záchranařiny (6.12. Hůrky, 13.12. Krátká Ves, 20.12. jsme měli na starosti trénink my, tak jsme byli štěkat v Labišťatech...).

23. prosince jsme s mamkou a Baruškou vyrazili na výlet do Žďárských vrchů. Šli jsme z Čachnova, přes lovecký zámeček Karlštejn na Devět Skal a jinou cestou zpátky, celkem skoro 30 km. Cestu jsme si zpestřovali blbnutím po skalách, každý po svym. Já jsem Tjabáka posílala všude možně nemožně aby si procvičil pohyb v odlišnym terénu, Baruška si vždycky našla nějaký balvan pod který se zahrabala a mamka trnula hrůzou jestli vyleze...

Dneska jsem pod nátlakem starých přátel konečně spustila anglickou verzi stránek. Tak by mě jen zajímalo, jak dlouho s mym časovym vytížením zvládnu aktualizovat oboje.

1.12.2008

V pátek jsme byli s Bárou a Bafinkou trénovat v Pardubicích v Polabinách frisbee a jiný blbosti. Bylo to super, takže se tam nejspíš začnem scházet trochu pravidelně. Fotky tady...

Pokud by měl někdo zájem se přidat, dejte vědět a určitě se domluvíme...

Obrazek

foto: Bára Ulrychová

V sobotu jsme se zúčastnili úžasného tréninku plošného vyhledání v Prachovských skalách, který zorganizovala Iva Drbohlavová. Místy téměř sutinový terén dal psům pořádně zabrat.

V neděli byla členská schůze ZBK PK. Tjabo se sice nudil doma, ale po roce čekatelství jsme byli přijati mezi členy :-).

27.11.2008

V sobotu 15.11. jsme byli na záchranářském tréninku v objektu ve Šlapanově u Havlíčkova Brodu. Počasí nám až moc přálo, vzhledem k tomu, že se tu dalo i topit...

Obrazek

foto: Jiří Večeřa

Bohužel v neděli už tak pěkně nebylo, ale i tak jsme si výlet s Bárou, Bafinkou a Etinkou v okolí Slatiňan parádně užili. Povídání a fotky jsou tady...

Obrazek

foto: Bára Ulrychová

A teď něco novějšího...poslední víkend jsme byli na Šediváčkově 33, musherském závodu na Šumavě. První kolo jsme odjeli na koloběžce, druhé na běžkách...na povídání se pracuje :-).

Obrazek

Obrazek

foto...

2.11.2008

Tak po dlouhé době opět aktualizace. A co se dělo?

Druhý říjnový víkend jsme se zúčastnili dogtrekingu Šediváčkova 111. Došli jsme na 5. místě v DTW 1 a já jsem si perfektně zrasila kotník.

Podzimní prázdniny jsme strávili na prodlouženém výcvikovém víkendu ve Slavětíně u Slavonic. Cvičili jsme hlavně sutiny, ale na konci soustředění se šel i minidogtrekking na Montserrat. My jsme těch 10 km šli hned 2x, jednou při trasování a podruhé oficiálně.

Obrazek

foto: www.vombat.cz

Tenhle víkend jsme šli Frenštátský MID, kde jsme si sice pohlídali 1. místo v DTW 1, ale jinak jsme to dost flákali, protože kotník ze Šediváka se pořád ozýval.

21.9.2008

Dneska jsme s Tjabákem složili zkoušku Ob 1 (obedience).

Obrazek

foto: Cony

15.9.2008

O víkendu jsme byli na klubových závodech v záchranařině na 2. místě.

Obrazek

foto: Jiří Večeřa

1.9.2008

Tak jenom krátké shrnutí toho, co se dělo o prázdninách. Po Hanácké štrece jsme úspěšně přežili záchranářský tábor ve Světlé nad Sázavou.

Obrazek

foto: Lucka Zavoralová

Hned z tábora jsme odjeli na Night-trail do Beskyd (30 km noční psoběh ze seriálu Tour de Beskydy), kde jsme společně s Adélou a Cantem obsadili 1.-2.místo v kategorii DTW1. Druhý den jsme si nemohli odpustit procházku na Lysou horu.

Obrazek

Po malé pauze doma a na brigádě jsme vyrazili na další dogtrekking - tentokrát na Havinošlap do Košic. I tam se nám dařilo - 1. místo v DTW1. Abychom toho chození náhodou neměli málo, přijali jsme pozvání od Romana s Delly a vyrazili na dogtrekkový týden na Slovensko. Ze Slovenska jsme jeli rovnou na týdenní dogtrekking - Tour de Beskydy. Tam jsme byli 2. (v DTW1).

Obrazek

Povinný bivak na Lysé hoře.

Následoval ještě Lysohorský maraton (3. v DTW1), který jsme ale trochu proflákali a protože pršelo, tak jsme si většinu cesty nesli deštník, teda vlastně slunečník :-P.

 Po menším odpočinku jsme vyrazili ještě na nonstop přechod Malé Fatry.

Obrazek

foto: Roman/Delly

 Aby toho nebylo málo, tak jsme prázdniny zakončili na víkendovém záchranářském soustředění Bílá Skála.

Obrazek

foto: http://soniinka.rajce.idnes.cz/vycvikovy_vikend_-_BILA_SKALA/

Tak to jen stručně co jsme dělali a proč jsem neměla čas na aktualizaci, co nejdřív budu doplňovat jednotlivá povídání. Taky trochu zaktualizován plán akcí.

13.7.2008

Z Hanácký štreky jsme si dovezli 3. místo v kategorii DTW1. Teď balim a za pár hodin odjíždíme na tábor...

Obrazek

7.7.2008

Včera jsme se vrátili z vodního záchranářského soustředění ve Stéblové. Byl to super strávený víkend. S Tjabem jsme nacvičovali hlavně na RH-WA, trochu i na ZVP 1.

Obrazek

foto: Verča/Orin

Na konci června jsme byli na Oravskym longu na Slovensku. S Tjabem jsme si dovezli 2. místo v kategorii DTW1.

Obrazek

foto: Roman/Delly

22.6.2008

Tak jsme dneska s Tjabákem složili naši první záchranářskou zkoušku - RH-E.

Včera jsme byli s mamkou a Baruškou na takovym menším pěším (téměř 5-hodinovém) výletě v Kladrubech, kde byli koňský závody.

16.6.2008

Obrazek

 fotky: http://www.verovicevelkyjavornik.estranky.cz/clanky/fotky-ze-zavodu-verovice-velky-javornik-2008

V sobotu jsme se zúčastnili dog-marathonu v Javorníkách. Trasu dlouhou asi 43 km jsme překonali za 4 hodiny a 34 minut, což nám vyneslo 2.místo v kategorii DTW1.

V neděli jsme byli v objektu bývalého letního tábora u Chotěboře trénovat vyhledání.

10.6.2008:

Přidána fotogalerie z agility, postupně se snažím stránky doplňovat. 

9.6.2008:

Pracuje se na nové podobě stránek a s Tjabem se připravujeme na záchranářské zkoušky RH-E (v pátek večer jsme byli cvičit v sutiny v objektu u Čivic, v sobotu dopoledne plochy v Nemošicích). Včera jsme byli na malém výletě v okolí Ústí nad Orlicí.

Obrazek